Michael Douglas utekl hrobníkovi z lopaty: Slaví pět let je bez rakoviny!

Velikost textu: AAA

27. 1. 2016

Herec Michael Douglas přiznal, že mu zprávy o úmrtí manžela a bratra Céline Dion pomohly uvědomit si, jak obrovské má štěstí. Stejně jako zmínění dva muži bojoval s rakovinou ústní dutiny. Před pěti roky ale nemoc porazil a od té doby jsou všechna vyšetření a prohlídky v pořádku. Takže může začít slavit, že zhoubné onemocnění porazil definitivně.

Jednasedmdesátiletý Douglas se o zhoubné diagnóze dozvěděl v srpnu 2010. A lékaři mu tehdy oznámili, že je nádor v pokročilém rozvoji a léčba bude náročná s nejistým výsledkem.

„Uplynulý rok byl pátým, kdy byl naprosto zdravý. Vede se mu teď lépe než mnoho let předtím,“ uvedl Douglasův mluvčí Allen Burry.

Krátce po diagnóze se herec zapletl v jednom rozhovoru do toho, co mu nádor v ústech způsobilo. Ačkoli viníkem mohly být tabák a alkohol, on zmínil, že národy úst vyvolává také HPV, kterým se člověk nakazí při orálním sexu. Celý svět z vyřčeného pochopil, že ho nakazila manželka Caherine Zeta-Jones, když ji orálně uspokojoval. Ta se naštvala a s Douglasem rozešla. Loni se ale k sobě vrátili a manželství zachránili.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související