Těhotenský boom pokračuje: I krásná Emily Blunt je podruhé těhotná

Velikost textu: AAA

28. 1. 2016

Herečka Emily Blunt se rozhodla kariéru přerušit na delší čas a odbýt si mateřské povinnosti najednou. Třiadvacet měsíců po porodu prvorozené dcery Hazel oznámila, že je podruhé těhotná. Britská kráska se tak do práce nevrátí ještě minimálně rok.

„Můžeme potvrdit, že Emily čeká druhého potomka, který se narodí později během tohoto roku,“ uvedl mluvčí Blunt v rozhovoru pro Us Weekly.

Dvaatřicetiletá herečka čeká druhého potomka s manželem Johem Krasinskim, s nímž má i prvorozenou Hazel. Po porodu dcery si chtěl herec a režisér pojistit, že to nebude jejich potomek zároveň poslední. Tak své choti věnoval luxusní diamantový náhrdelník, jehož kamínky tvoří dohromady písmenko H, iniciálu dceřina jména.

„Je to dárek za mou holčičku… Ta je přímo nebeská, mé srdce doslova explodovalo. Každý den se divím, jak jsme bez ní mohli žít. Nemůžu si to vůbec vybavit. John a já trávíme hodně času opakováním dokola: ‚Není rozkošná? Panebože, podívej na ni, je tak rozkošná,‘“ jásala Blunt v rozhovoru pro magazín Stella v letě předminulého roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související