Elton John: Manžel David je moje Yoko Ono

Velikost textu: AAA

2. 2. 2016

Zpěvák Elton John přiznal, že manžel David Furnish je pro něj tím, co byla Yoko Ono pro Johna Lennona. Tedy dělá si z toho legraci, protože Eltonovi spolupracovníci obvinili producenta, že svého manžela drží pod pantoflem a rozhoduje o všech jeho obchodních záležitostech. Osmašedesátiletý hudebník se tomu směje.

Právě Lennonovu manželku Yoko Ono obvinili z rozpadu Beatles a z toho, že měla slavného Brouka pod palcem a ovlivňovala ho v každém jeho rozhodnutí.

„Říkám mu Yoko,“ vtipkoval teď Elton na adresu svého manžela. „Lidé si myslí, že mě ovládá. Není to tak. Můj byznys je od doby, co ho začal řídit David, konečně solventní, a dáváme peníze stranou na placení daní. Já jsem asi něco jako král na středověkém dvoře. Lidé jsou zbláznění z peněz a moci. Všichni chtějí mít nějakou funkci. David o ni nestojí. On se stará o byznys,“ dodal zpěvák v rozhovoru pro deník The Telegraph.

V manželství vychovávají pětiletého Zacharyho a tříletého Elijaha. A Furnish je prý tím, kdo hodně myslí na bezpečnou budoucnost.

„Dělá to, protože mě miluje, protože chce, aby naše rodina měla bezpečnou budoucnost, a nechce, abych jezdil na turné do konce života… Je to nepopulární funkce, ale někdo musí být Cruellou de Vil,“ obhajoval manžela Elton.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související