Kate Winslet: Leonardo DiCaprio dnes vypadá mnohem líp než v Titaniku

Velikost textu: AAA

5. 2. 2016

Mladická šťáva už herci Leonardu DiCapriovi na ústech definitivně zaschla. Nicméně ne každý dává přednost jeho rané herecké tvorbě. Jednou z nich je také jeho kolegyně Kate Winslet, s níž se objevil před devatenácti roky v Titaniku. Britská kráska tvrdí, že dnes vypadá Leo rozhodně líp, protože je mužnější.

DiCaprio nepodléhá diktátu médií s ohledem na to, jak má vypadat lidské tělo. Nedře v posilovnách a netrápí se dietami, takže fyzicky trochu zfotrovatěl. Kate Winsletové se to ale nadmíru líbí.

„Je to solidní a loajální člověk. Skvělý kamarád, vždy byl, nejen pro mě, ale pro každého v jeho okolí. Má stále ty přátele, které měl, když jsme točili Titanik. V mnoha ohledech se nezměnil ani trochu, ale v jiném ohledu se zase změnil naprosto. Je silnější jako herec, v tuto chvíli je silnější než kdykoli předtím. Myslím, že je také pohlednější, než kdy byl. A cítí se být dnes, podle mě, pevnější v kramflících, sám v sobě, než kdykoli předtím, Zrovna teď, což je docela šílené, opravdu, když si vezmete, co vše se kolem něj děje. Je docela ve svém středu a klidný, to je dost odlišné od toho, jaký byl před dvaceti roky,“ svěřila Winsletová v rozhovoru pro magazín People.

Jednačtyřicetiletý DiCaprio se objevil po boku o rok mladší herečky také v roce 2008 ve filmu Nouzový východ.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související