Pětkrát rozvedená Melanie Griffith: Už se nikdy nevdám!

Velikost textu: AAA

9. 2. 2016

Herečka Melanie Griffith je už rok rozvedená s Antoniem Banderasem. A rozhodně teď tvrdí, že už se nikdy nevdá. Není divu. Byla by to totiž její pátá svatba, ačkoli manžely měla jen tři. S tím prvním si ale užila svatbu a rozvod hned dvakrát. Mladým lidem dnes radí: „Nevstupujte do manželství.“

Osmapadesátiletá hvězda se vdávala poprvé v roce 1976 za Dona Johnsona. Po šesti měsících se rozvedli. V roce 1989 se vzali podruhé a vydrželo jim to do roku 1996. Mezi těmito dvěma manželstvími s Johnsonem stihla ještě jedno se Stevenem Bauerem. Jeho manželkou byla v leech 1982 až 1987. V roce 1996 se provdala počtvrté za Antonia Banderase. V prosinci 2014 soud jejich manželství ukončil.

V rozhovoru pro New York Daily News pak na instituci manželství vyjádřila svůj názor. „Nevstupovat do manželství. To by byla má rada všem. Není to vůbec potřeba. Buď si projdete celou tou sračkou předmanželských smluv, nebo když se chcete rozvést a nemáte žádnou předmanželskou smlouvu, pak si přejete, aby nějaká předmanželská smlouva existovala. Manželství se mi jeví jako velmi zastaralé,“ prohlásila Griffith.

Melanie má tři potomky. S každým manželem jednoho. Stále věří, že pevný a láskyplný vztah lze prožívat alespoň většinu života.

„Abyste dnes měli dítě, nemusíte se už vdávat. Už neexistuje žádné stigma kolem dětí a manželství,“ tvrdí newyorská rodačka.

Griffith se teď potkala se svým bývalým manželem Donem Johnsonem na premiéře filmu How to be a Single v New Yorku. Ve snímku totiž září jejich společná dcera Dakota Johnson.

Jsem na ni tak hrdá. Nic jiného jsem u ní ani nečekala,“ jásala pyšná Melanie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související