Madonna má trumf proti manželovi. Syna Rocka vyfotili s cigárem

Velikost textu: AAA

9. 2. 2016

Režisér Guy Ritchie má průšvih. Tvrdí, že je patnáctiletému synovi Rockovi líp u něj než u matky Madonny. Jenže mladíka teď vyfotili na South Bank v Londýně s cigárem v ruce. A navíc si ho vyměňoval se skupinou přátel, což naznačuje, že obsahem válečku byla marihuana. Podle deníku The Sun Rocco používal tabák Golden Virginia a zabalil ho do lékořicového papíru.

Fotka zcela jistě rozzuří jeho matku Madonnu, která odmítá veškeré drogy a především kouření.

„Rocco tam byl se skupinou kámošů déle než hodinu. Jeden z jeho kamarádů ubalil cigaretu z tabáku Golden Virginia, ale odcházel z ní docela podezřelý zápach. Vypadalo to jako marihuana, ačkoli bych předpokládal, že je to obyčejný tabák. V jednu chvíli to vypadalo, že pálí v cigaretě pryskyřici, která byla zabalená v lékořicovém papíře,“ uvedl svědek deníku The Sun.

Rocco odmítá žít s matkou v New Yorku, odkud utekl před Vánocemi. Od té doby se s popovou královnou nepotkal. Jeho další osud, s kterým z rodičů bude oficiálně pobývat, řeší zatím soud. Rozhodnutí má padnout 2. března. Do té doby mají rodiče prostor sami se na podmínkách dohodnout.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související