Kate Winslet: Herectví je pro mě dovolená

Velikost textu: AAA

10. 2. 2016

Herečka Kate Winslet je jednou z těch šťastných, kteří chodí do práce odpočívat a užívat si dovolenou. Britská hvězda tvrdí, že když jde natáčet film, má pocit, že jede na dovolenou. Ještě nikdy prý nezažila moment, kdy by se jí na plac za režisérem a kolegy nechtělo. I když musí vstávat ve tři ráno.

„Opravdu miluju herectví, a jak stárnu, zjišťuju, že to miluju víc a víc. Jsem ohromená tím, jak dlouho už se tomu věnuju. Najednou mám pocit, že už patřím k těm lidem, co jsou tu dost dlouho. A taky patřím! …Skvělé na herectví je to, že každá role přináší nové výzvy a nová mystéria. Je to jako jet na dovolenou, miluju to. Opravdu moc. Vskutku velmi ráda vstávám do práce, i když mám vstát deset minut po třetí ráno, což je čas, kdy nás někdy na natáčení volají,“ prohlásila Kate během interview pro magazín OK!.

Čtyřicetiletá matka tří dětí se věnuje herectví přes dvacet roků. A práci má skutečně jako dovolenou také kvůli tomu, že přijímá vždy jedinou roli každý rok.

„S ohledem na workoholismus, to není nic pro mě. Ráda si myslím, že pracuju stylem, kdy mám jednu věc na rok, což mi obvykle zabere čtyři až pět měsíců života. Ale v posledních letech se mi to vymklo z rukou a točila jsem mnohem víc,“ dodala Winslet.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související