Gwyneth Paltrow prozradila svůj recept na krásu: Stačí spánek a sex!

Velikost textu: AAA

12. 2. 2016

Herečka Gwyneth Paltrow si léta buduje image vyznavačky zdravého životního stylu a stravování. Přičítá tomu svou mladistvou vizáž. A ve třiačtyřiceti se vyfotí s dcerou bez make-upu a snímek bez obav zveřejní na internetu. Mezi její tipy pro krásu patří krom dostatečného přísunu tekutin a pravidelného dlouhého spánku také dostatek sexu.

Myslím, že je velmi důležité být šťastná, a myslím, že ženy jsou šťastné, když můžou být opravdové. Ale také věřím cvičení, dobré stravě, pití velkého množství vody, dostatku sexu, spánku a obklopování se lidmi, kteří vám dodávají dobrý pocit. A myslím, že to vyzařování, které v životě získáváte, je kombinací všech těchto věcí,“ svěřila Gwyneth magazínu People.

Svou bývalou manželku nedávno obdivoval v rozhovoru pro stejný časopis Chris Martin. Prý se diví, že se zralá hollywoodská hvězda pustila do takového zelenáče.

„Gwyneth a já jsme opravdu velmi dobří přátelé. Myslím, že to od ní bylo velmi milé, že to zkusila s takovým nezralým banánem!“ prohlásil Martin, s nímž má herečka jedenáctiletou Apple a devítiletého Mosese.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související