Taylor Swift na Grammy zpražila egomaniaka Westa

Velikost textu: AAA

17. 2. 2016

Nemusela použít jeho jméno, přesto bylo všem přítomným na předávání cen Grammy jasné, že se hovoří o rapperovi Kanyem Westovi. Zpěvačka Taylor Swift získala hlavní cenu za nejlepší album roku a ve své děkovné řeči vyzvala všechny, aby neposlouchali podobné hlupáky, kteří se snaží přiživit na cizí slávě, a šli vlastní cestou.

„Jako první žena, která dvakrát získala Grammy za Album roku, chci říct všem mladým ženám tam venku, budou tady lidi, které potkáte na své cestě, kteří se budou snažit podrazit váš úspěch a přičíst si zásluhy za váš úspěch nebo vaši slávu. Ale když se prostě zaměříte na práci a nenecháte tyto lidi odvádět pozornost od vás, jednou, když se dostanete tam, kam míříte, pak se podíváte kolem a budete vědět, že jste to byli vy a lidé, kteří vás milují, kdo vás tam dostal. A to bude nejkrásnější pocit na světě. Děkuji za tento okamžik,“ prohlásila Swift za velkého aplaudování publika.

West vydal minulý týden album, na němž v textu písně Famous tvrdí, že jeho výstup na předávání cen Grammy v roce 2009, kdy přerušil Taylor při děkovné řeči, z ní učinila slavnou hvězdu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související