Dům po Julii Roberts: Nikdo ho nechce! Proč?

Velikost textu: AAA

19. 2. 2016

Herečka Julia Roberts chtěla vydělat prodejem svého domu, který s manželem Danielem vlastní na Havaji. Jenže původní cena třicet milionů dolarů (728 milionů korun) byla nerealistická. Nemovitost činila neprodejnou a hollywoodská hvězda musela s cenou dolů. Teď nabízí luxusní bydlení na ostrově Kauai za dvaadvacet milionů dolarů, tedy v přepočtu o 194 milionů korun levněji.

Historický sedmipokojový dům Faye Estate v zálivu Hanalei na ostrově Kauai koupili manželé Julia Roberts a Daniel Moder před pěti lety za čtrnáct milionů dolarů. Na prodeji chtěli získat dvojnásobek, neboť hodnota dolaru od té doby silně devalvovala. Ale třicet milionů dolarů nikdo zaplatit nechce. A tak teď snížili požadovanou částku na dvaadvacet milionů dolarů.

Julia a Daniel žijí střídavě v kalifornském Malibu a na ranči v Novém Mexiku. Na Havaj už sami nejezdí, takže dům dlouhodobě pronajímají za patnáct set dolarů (asi šestatřicet tisíc korun) na noc. Sousedy pak zájemcům dělají herec Chuck Norris či majitel Facbooku Mark Zuckerberg, kteří vlastní sousední nemovitosti.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související