Harry Styles páchne, tvrdí jeho expřítelkyně

Velikost textu: AAA

24. 2. 2016

Zpěvák Harry Styles je jedním z největších hudebních idolů současnosti. Miliony dívek z celého světa usínají každý den při zamilovaném pohledu na jeho fotografii visící jim nad postelí. A neméně dospělých žen by neváhalo přijmout nabídku od této hvězdy k neřestným hrátkám. Dokonce rocker Chris Martin přiznal, že vedle Harryho zapochyboval o své sexuální orientaci. Jenže, to asi zrovna mladší kolega výjimečně použil deodorant a byl umytý. Jeho bývalá přítelkyně Kendall Jenner teď totiž prohlásila, že ho musela požádat, aby se sprchoval častěji a ošetřil si podpaží antiperspirantem. Protože nepříjemně páchne.

Kendall učinila šokující prohlášení v reality show své rodiny známé jako Keeping Up With The Kardashians. Se sestrou Kylie Jennerovou probíraly vztah s Harrym a dvacetiletá bruneta se svěřila, že má britský zpěvák špatné hygienické návyky.

Požádala jsem ho, aby se sprchoval víc, a řekla mu, že trocha deodorantu ještě nikdy nikomu neublížila,“ prohlásila Kendall Jenner před kamerou.

Harryho reputaci už před třemi roky pošramotila Taylor Swift, když tvrdila, že se s ním odmítala líbat jednoduše proto, že mu táhlo z úst.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související