Charlie Sheen: Za mé šílené chování může mastička...

Velikost textu: AAA

24. 2. 2016

Když Charlie Sheen dostal v roce 2011 padáka z projektu Dva a půl chlapa, bavil bulvár několik měsíců svými excesy. Doslova šílené chování svalovali na jeho závislosti na drogách a alkoholu. Po pěti letech se herec přiznal, že je HIV pozitivní a média se o něj opět začala zajímat. V jednom z posledních rozhovorů zmínil šílené chování před pěti roky a svalil ho na testosteronový krém, který užíval.

„To bylo velmi specifické období, kdy jsem se cítil mimo tělo a byl velmi odpojených o všech věcí, které byly reálné. Cítil jsem se během toho období jako superčlověk. Měl jsem spoustu vzestupů a pádů. Užíval jsem hodně testosteronové masti a myslím, že jsem to s ní přehnal,“ svěřil herec v rozhovoru pro americký televizní pořad Dr. Oz Show.

V roce 2011 pak herec ve slabé chvilce přiznal, že není psychicky v pořádku. „Opravdu začínám ztrácet zdravý rozum. Jsem připraven požádat o pomoc. Opravdu se teď snažím zkrotit. Můj právník chce přijít ke mně domů a vzít mi všechny náboje ze zbraně,“ prohlásil Sheen v březnu 2011.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související