Justin Bieber procitl: Nejsem bůh...

Velikost textu: AAA

25. 2. 2016

Zpěvák Justin Bieber zanedlouho oslaví dvaadvacetiny. První rok celosvětové plnoletosti má za sebou a může bilancovat. Krom toho, že ukázal světu svůj penis, se konečně vyvaroval skandálů a opletaček se zákony. Prý proto, že zmoudřel. A uvědomil si, že je jen člověk. Fanoušky vyzval, aby v něj přestali věřit.

„Rebeloval jsem proti světu. Začal jsem věřit tomu bláznění a choval se tak. Byl jsem prostě blbec. Byl jsem příliš zahleděný do svého já, já, já. Člověk je mladý a lidé mu pořád říkají, jak je skvělý, a začne tomu pak věřit. Stal se ze mě Justin Bieber, hvězda reality show, nikoli zpěvák. Tak jsem se ocitl ve stavu, v němž jsem být nechtěl,“ svěřil Kanaďan v rozhovoru pro britský deník The Mirror.

A přestože nemá vyhráno a hodlá na sobě pracovat, je prý moc rád, že už našel svůj směr a nemá potřebu vytvářet skandály.

„Je toho tak moc, na čem musím pracovat. A stále jsou tu dny, kdy mám depresi a jsem naštvaný. Ale vím, že nejsem tam, kde jsem býval. Takže to mě neustále motivuje. Nejsem tam, kde chci být. To je takový můj malý skvělý slogan, podle něhož jsem začal žít… Lidem bych opravdu doporučil: Nevkládejte do mě svou víru. Protože vás vždy zklamu. Jo. Je to děsivé. Ale chci, aby věděli, že nevyřeším jejich problémy… Nemám vyšší moc… Chci, aby lidé věděli, že lidé nemají být uctíváni,“ dodal zpěvák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související