Trapné drama: Adele předvedla prvotřídní plačku!

Velikost textu: AAA

26. 2. 2016

Zpěvačka Adele středeční předávání hudebních cen BRIT Awards neovládla jen počtem trofejí, ale také svými výstupy. Tedy především svou děkovnou řečí, kterou doplnila prvotřídním melodramatickým pláčem, když se rozhovořila o svém partnerovi Simonovi a jejich společném synovi Angelovi.

Adele získala ceny British Female Solo Artist (Britská sólová zpěvačka), British Single (Britský singl), British Album (Britské album) a Global Success (Celosvětový úspěch). Poslední cenu oznámil Tim Peake prostřednictvím videa.

„Děkuji,“ začala hvězda se slzami v očích. „Nemůžu přijít na to, jestli pláču, kvůli tomu videu, nebo protože ho udělal Tim Peake, mé dítě si bude myslet, že jsem fakt skvělá!“ pokračovala hvězda. Během projevu pronesla několik vulgárních slov, která nestíhala produkce přímého přenosu vypípat.

Opravdu jsem se na chvíli ztratila… Chci poděkovat svému manažerovi a chci také poděkovat svému příteli za podporu! Není to tak špatné, na holku z Tottenhamu, která má hrůzu z létání, že získala cenu za celosvětový úspěch, no ne?“ děkovala dále Adele.

Po převzetí ceny za nejlepší Britské album roku pak pronesla: „Chci také obrovsky poděkovat Tobě, teď Tě ztrapním, promiň, můj příteli. Mám takové obrovské štěstí, že Tě mám a Ty mě miluješ tak, jak mě miluješ, a podporuješ, toto album bylo opravdu velmi náročné. Bylo. A myslím, že jsem občas byla noční můrou, takže děkuju a děkuju za našeho úžasného syna, který je láskou mého života. A tohle vše je pro Tebe, Ty můj kulihrášku. Miluju Tě moc, miluju Tě, miluju Tě. Děkuji Ti moc.

V jiném projevu se pak zastala zpěvačky Keshi, která se soudí s producentem a rapperem Doktorem Lukem kvůli porušení obchodní smlouvy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související