Model vydělává miliony. Je dokonalým dvojníkem Leonarda DiCapria

Velikost textu: AAA

26. 2. 2016

Jednadvacetiletému Konradu Annerudovi se nabídky na modelingové projekty jen hrnou. A přestože je plnoletý jen krátce, vydělává miliony. Je totiž dokonalým dvojníkem o dvacet let staršího hollywoodského herce Leonarda DiCapria. Je mu podobný tak moc, že si ho většina lidí s filmovou hvězdou běžně plete.

Bývalý barman by rád prorazil v hudební branži. Ačkoli je podobný slavnému herci, má spíš nadání jako Michael Jackson. Umí se skvěle pohybovat, nadprůměrně dobře tančí a také výsostně zpívá.

Pro své reklamy si ho teď najal Ralph Lauren.

„I když všichni lidé mluví o skutečnosti, že jsem jako dvojník, seru na ně. Jsem v New Yorku jako model,“ prohlásil Annerud v rozhovoru pro New York Post.

Ještě před pár měsíci ho neznal nikdo. Živil se jako barman, bubeník a poloprofesionální skateboardista. Jenže pak si ho všimli na sociálních sítích a rázem se z něj stala hvězda. Díky pěkné postavě se stal modelem téměř přes noc.

DiCapria přitom moc neprožívá. Jeho bohem je Michael Jackson, jehož slávě by se chtěl přiblížit.

„Někdy jsem možná trochu protivný, když na mě lidi začnou volat Leo místo mého jména. Začal jsem slýchat, že vypadám jako on, příliš často, zvláště co jsem začal pracovat jako barman v nočním klubu,“ svěřil Annerud v rozhovoru pro švédský Nyheter.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související