Divoký večírek Juda Lawa: Musela ho ukončit policie!

Velikost textu: AAA

29. 2. 2016

Jude Law umí žít. A umí si velkolepě užívat. Jenže někdy je to až k nesnesení. Když jste sousedy slavné britské hvězdy. Ti na ni zavolali nad ránem policii, protože narozeninová party v jejím domě se poněkud zvrhla v příliš hlučnou a divokou jízdu. Jude uspořádal narozeninový večírek pro svou přítelkyni doktorku Philippu Coan.

Hvězda filmu Prázdniny se nespokojila s dýdžejem a objednala pro svou lásku živou kapelu. Ta začala hrát v neděli odpoledne, a když neskončila ani v pondělí nad ránem, sousedé zavolali policii.

„Bylo to opravdu strašné, budilo mě to celou noc. Trvalo to asi do pěti do rána. Bylo to něco jako jazz, ale měli tam velkou kapelu, nepouštěli hudbu,“ uvedl jeden ze sousedů pro London Evening Standard.

„Probudilo mě to. Myslím, že to slyšela spousta lidí. Je tu spousta velmi úspěšných lidí, kteří také rádi pořádají večírky. Ale tohle nebyla rozhodně dobrá hudba,“ svěřil jiný obyvatel Camdenu.

„Policie byla přivolána v 1.55 ráno z neděle na pondělí po hlášení protispolečenského chování, hlasitého zvuku. Volajícímu bylo doporučeno, aby se obrátil na radnici a oddělení pro životní prostředí,“ uvedl mluvčí camdenské policie.

Policie poslala na místo úředníky, kteří Lawa zpacifikovali.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související