Jennifer Garner o rozvodu: Ben Affleck spal s naší chůvou!

Velikost textu: AAA

1. 3. 2016

Herečka Jennifer Garner poprvé otevřeně hovořila o rozvodu s manželem Benem Affleckem. Přiznala, že měl skutečně poměr s jejich chůvou, ale až poté, co se rozešli. Otce svých dětí v interview označila za lásku svého života, s níž ale nemůže žít, protože je to příliš komplikovaný člověk.

„Bylo to skutečné manželství. Nebylo to pro kamery. Pro mě bylo obrovskou prioritou to manželství udržet a zůstat v něm. A nefungovalo to. Nevzala jsem si žádnou velkou tlustou filmovou hvězdu, já si brala jeho. Klidně se vrátím a to rozhodnutí udělám znova. Poběžím přes pláž za ním, udělala bych to znova. Nemohli byste mít jinak tři děti a vše tohle, co jsme měli. Je láskou mého života. Co s tím mám dělat? Je tou nejúžasnější osobou v každé místnosti, nejcharismatičtější, nejštědřejší. Je to prostě velmi komplikovaný člověk. Já pořád říkám, když jeho slunce na vás zasvítí, tak to cítíte. Ale když jeho slunce svítí jinam, je zima. A on umí vrhnout stín,“ svěřila Jennifer v rozhovoru pro magazín Vanity Fair.

K manželovu poměru s chůvou pak dodala.

„Dovolte mi to vysvětlit. Byli jsme od sebe celé měsíce, než jsem se doslechla o té chůvě. Ona neměla nic společného s naším rozhodnutím se rozvést. Nebyla vůbec součástí rozhodování,“ dodala Garner.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související