Prominentní synáčkové: Potomci Madonny a Beckhama jsou noví nejlepší kamarádi

Velikost textu: AAA

2. 3. 2016

Režisér Guy Ritchie se spřátelil s fotbalistou Davidem Beckhamem, když spolu natáčeli reklamu na spodní prádlo H&M. Jejich kamarádství se však přeneslo i na jejich nejstarší syny Rocka Ritchieho a Brooklyna Beckhama. Dvojici teď často vídají společně v ulicích Londýna.

Patnáctiletý Rocco by rád v britské metropoli žil natrvalo. Od matky Madonny utekl v prosinci minulého roku a od té doby se s ní neviděl. Ona žádá soud, aby chlapce donutil vrátit se do New Yorku. Jeho otec Guy ale hodlá ve středu 2. března dokázat, že je lepším rodičem a že chlapci bude líp u něj v Londýně.

Pokud newyorský soud svěří Rocka do péče otce, pak to udělá radost také Brooklynovi. Ten má zkušenost s několikaletým životem v Los Angeles, ale jeho rodiče se před třemi roky natrvalo vrátili do Londýna a on tam pobývá většinu času.

Šestnáctiletý Brooklyn se s Madonniným synem často potuluje po Notting Hill na severu Londýna. Ovšem Rocco na nejstaršího Beckhama nebude mít nejlepší vliv. Zatímco u rodiny fotbalisty Davida a jeho manželky Victorie Beckhamové je kouření velké tabu, Rocka spatřili už několikrát s cigaretou v puse. A zřejmě v ní navíc nebyl jen čistý tabák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související