Bývalá manželka Idrise Elby: Vzala jsem si ho namol opilá

Velikost textu: AAA

2. 3. 2016

Nebyli by první ani poslední, kdo se opili v Las Vegas a spontánně vzali v tamní hodinové kapli. Jenže právnička Sonya Hamlin tam řekla ano tehdy ještě neznámému herci Idrisi Elbovi. Čtyřiačtyřicetiletá Američanka se s ním po dvou měsících rozešla a manželství tehdy jednoduše anulovali.

„Je to ale srdceryvný příběh. Ona o něj velmi stála, když se rozešli, tak jí to hodně zdrtilo,“ uvedla kamarádka Hamlin v rozhovoru pro britský deník The Sun.

Potkali se v roce 2005, kdy Idris nebyl nijak mediálně známou tváří. Žili spolu v Marylandu a při návštěvě Las Vegas se rozhodli vzít. Opilí podle svědků tehdy nebyli. Manželství uzavřeli zcela střízliví 9. dubna 2006 v tamní Little White Wedding Chapel.

Svědkem u obřadu byl realitní makléř Daniel Krastev. Jenže krátce po svatbě se začali novomanželé hádat kvůli tomu, kde budou žít a zda budou mít děti. Idris chtěl dobýt Hollywood, ale Sonya ne nechtěla z východního pobřeží stěhovat. Soud je 11. srpna rozvedl.

Žádost podala 6. června 2006 právnička Sonya. Podle zákonů Marylandu je mohli rozvést ale až rok po odloučení. Tak si najala právníka v Nevadě a prohlásila, že v den svatby byla namol opilá. Lhala, aby manželství ukončili co nejdříve.

„Byl to velmi bolestný vztah,“ uvedla pro deník The Sun Elbova bývalá tchýně Betty Hamlin.

Idris se před několika týdny rozešel s přítelkyní Naiyanou Garth, s níž má syna Winstona. S první manželkou Kim Norgaard má čtrnáctiletou Isan.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související