Neposlušný synek zničil Madonně iluzi o vlastní dokonalosti

Velikost textu: AAA

9. 3. 2016

Madonna je na zhroucení a zjitřené emoce bez obav ventiluje před fanoušky na koncertech, kde při hovoru o synovi Roccovi pláče. Nikdy totiž nepochybovala o tom, že vždy dosáhne svého a svět bude kolem ní skákat, jak ona bude pískat. Jenže patnáctiletému synovi soud umožnil rozhodovat svobodně o tom, s kterým z rodičů bude pobývat. A Madonna tím rodičem není. Takže se jí teď hroutí svět o vlastní dokonalosti.

Sedmapadesátiletá americká zpěvačka má chlapce s britským režisérem Guyem Ritchiem, jenž je o deset let mladší a podruhé ženatý. Roccovi je ale lépe u něj a nevlastní matky Jacqui. Od Madonny navíc v polovině prosince utekl a od té doby se s ní neviděl. Pro hvězdu naprosto nepochybující o své dokonalosti – včetně kategorie mateřství – to byla zásadní rána. Syna se rozhodla přivést k rozumu soudně. A opatřila si příkaz, že musí na Vánoce k ní do New Yorku. Ignoroval to. Tak se rozhodla dál soudit s jeho otcem. Jenže soudy v New Yorku i Londýně vyšly vstříc Roccovi a dovolily mu pobývat tam, kde sám být touží. Tedy u otce v Londýně.

Fakt je, že Madonna teď přijala to, že se Rocco nevrátí k ní domů a že jeho domov je teď u otce. Rocco chce být s otcem, ale ona mateřství nevzdala. Nepřestane bojovat, aby zajistila, že je Rocco v bezpečí a má vše, co potřebuje. Nedokáže pochopit, proč to zašlo až sem. Její svět byl otřesen,“ píše Mail on Sunday.

Madonna má do června čas, aby se s Guyem dohodla mimosoudně. Podle zdrojů z jejího okolí jí nezbývá, než souhlasit s tím, že Rocco zůstane v Londýně. Chce si ale zajistit pravidelná setkání, právo hovořit do synova vzdělávání a kontrolovat jeho chování a styky, mít právo kontrolovat jeho školní docházku a výsledky a to až do osmnácti let věku. Proto také žádá, aby dohoda byla uzavřena v USA, nikoli ve Spojeném království, kde rodiče takto smějí hlídat potomky jen do šestnácti let věku, přičemž Rocco oslaví šestnáctiny 11. srpna tohoto roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související