Janet Jackson popírá rakovinu. Ruší ale koncerty ve velkém!

Velikost textu: AAA

10. 3. 2016

Uběhlo jen pár dní, co Elton John v interview pro Rolling Stone obvinil Janet Jackson z playbacku na svých koncertech. Sestra popového krále jakoby se chtěla jeho vlasti a celé Evropě za to pomstít a zrušila všechna vystoupení svého turné v této části světa. Prý kvůli zdraví.

Koncerty byly zrušeny bez náhradních termínů a fanouškům ze Spojeného království, Irska, Německa a Francie, kteří už měli lístky, budou vráceny peníze.

„Není možné teď potvrdit nové termíny koncertů, takže budeme vracet plnou částku za vstupenky,“ uvedl mluvčí společnosti Ticketmaster.

Jackson prodělala operaci hlasivek a přeložila kvůli tomu devětadvacet svých koncertů z USA na léto. Přitom velmi ostře odsoudila všechny, kdo za tím vidí vážné onemocnění.

„Pamatujte… věřte tomu, když to slyšíte z mých úst. Ty fámy jsou nepravdivé. Nemám rakovinu. Zotavuji se. Mí lékaři mi dovolili koncertovat podle plánu, jak byl stanovený pro Evropu, a jak jsem slíbila, odložené koncerty budou mít nové termíny. Děkuji vám za modlitby a lásku,“ vzkázala Jackson na počátku roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související