Režisér Matrixu změnil pohlaví. A teď i jeho bratr!

Velikost textu: AAA

11. 3. 2016

Andy a Larry Wachowští neexistují. Ačkoli se před půlstoletím narodili, dnes po nich v matrikách není ani památky. Jejich existence byla smazána a nahrazena Lilly a Lanou Wachowskými. Filmoví tvůrci se totiž narodili transsexuální a v posledních letech prodělali přeměnu pohlaví. Nejdříve Lana, teď Lilly.

To znamená, že matriční záznamy o Larrym a Andym byly zcela smazány a nahrazeny Lanou a Lilly.

Osmačtyřicetiletá Lilly Wachowská, režisérka slavného Matrixu, potvrdila ukončení přeměny pohlaví tento týden.

„Jsem transsexuální. A ano, jsem po přeměně. Přiznala jsem to rodině a přátelům. Většina lidí to ví také. Všichni to berou naprosto v pohodě. Ano, děkuji své úžasné sestře, že to udělala přede mnou… Bez lásky a podpory mé manželky a přátel a rodiny bych nebyla tam, kde jsem,“ uvedla Lilly Wachovská v rozhovoru pro Windy City Times.

Lilly také přiznala, že jí v posledních měsících vyhrožoval bulvár skandálem. Proto novou identitu raději odhalila sama.

„Se sestrou Lanou se zásadně vyhýbáme tisku… V jistou chvíli mi došlo, že o sobě budu muset mluvit veřejně. Víte, když žijete jako transsexuální člověk, je to … trochu složité skrývat. Chtěla jsem, potřebovala nějaký čas, abych si to v hlavě srovnala, cítila se dobře,“ dodala Wachowská.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související