Dcera Madonny žehlí vztah mezi zhroucenou matkou a bratrem Rockem

Velikost textu: AAA

11. 3. 2016

Madonna prý na tom není psychicky dobře a nezvládá prohru v boji o syna Rocka, který dal přednost otci Guyovi Ritchiemu a rozhodl se trvale žít u něj. Do jejich pošramoceného vztahu se teď vložil nejstarší potomek popové královny. Devatenáctiletá Lourdes Leon je rozhodnuta matku a bratra usmířit.

Rocco neviděl Madonnu už tři měsíce. V polovině prosince od ní utekl a zamířil rovnou do Londýna k otci, kde pobývá dodnes. Matka se rozhodla donutit ho k poslušnosti prostřednictvím soudu, ten ale míní, že je teenager dost zralý na to, aby rozhodoval sám o tom, kde chce pobývat. Jestli u otce, nebo u matky. Rodiče se ale musejí dohodnout na tom, jak se poslední tři roky do chlapcovy dospělosti budou podílet na jeho výchově.

„Lourdes se o svou matku velmi bojí. Madonna nemá žádný oficiální přístup k synovi a vůbec nemá možnost jakkoli se informovat o tom, co se v Roccově životě děje. Nemá ani přímý kontakt s Guyem. On totiž veškeré záležitosti s ní řeší přes právníky. Madonna je na Lourdes velmi hrdá, věří, že ona je právě důkazem, že je skvělou matkou, protože Lourdes teď studuje na univerzitě,“ píše deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související