Madonna se zbláznila: Přišla o čtyři hodiny pozdě, v kostýmu klauna a chlastala! (FOTO)

Velikost textu: AAA

14. 3. 2016

Madonně zřejmě přeskočilo z tahanic o syna Rocka. Na koncert v Melbourne přišla opilá, o čtyři hodiny později a ještě v kostýmu klauna. Do haly Forum v australském městě přišla ve čtvrtek 10. března večer s růžovou parukou, klaunským nosem, pruhovanými kalhotami a nabíranou blůzou. Fanouškům pak oznámila, že kostým odráží její zlomené srdce. A neustále zmiňovala to, že je zdrcena odchodem syna Rocka.

„Na klaunech je něco tragického, protože se tak tvrdě snaží vás rozesmát a pobavit. Evidentně něco skrývají, něco se děje uvnitř. Co si myslíte, že se skrývá ve mně?“ ptala se fanoušků popová královna.

Osobní problémy řeší na koncertech od počátku roku, kdy se začala soudit s exmanželem Guyem Ritchiem o patnáctiletého syna Rocka. Ten se rozhodl, že chce trvale žít s otcem v Londýně. Madonna to odmítá přijmout a požádala soudy o pomoc. Ty ale vyhověly přání Rocka, s čímž se ona nedokáže smířit. Chlapec se s ní navíc od prosince neviděl a nekomunikuje s ní. Ona situaci komplikuje tím, že na něj citově útočí prostřednictvím příspěvků na Instagramu a také svými výlevy na koncertech. Soudy ji přitom vyzvaly, aby okamžitě přestala s veřejným propíráním rodinných záležitostí.

V Melbourne ale svou sebestřednost přehnala a fanoušky naštvala. Během večera jezdila na tříkolce, z níž spadla. A vypila několik koktejlů s vodkou. Pak už mluvila v podstatě jen o synovi.

„Jedna z věcí, kterou tady dnes večer hodlám udělat, kterou sem nikdy nedělala, když jsem zpívala, je pít. Neočekává se, že budu žádat o alkohol zrovna teď, ale Ježíši, dejte mi drink!“ prohlásila zpěvačka.

Později na velké plátno promítla fotku svého syna jako batolete. „Všichni znají ságu o mně a mém synovi Rockovi. Není to veselý příběh, když o tom mluvím nebo na to myslím. Zřejmě bych se bavila o dost víc na tomto turné, kdyby tak náhle nezmizel. Tuhle píseň věnuji jemu,“ prohlásila hvězda.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související