Henry Cavill si zoufá: Ženy se mnou flirtují i před mou přítelkyní

Velikost textu: AAA

15. 3. 2016

Herec Henry Cavill si postěžoval, že být tak sexy a přitažlivý, jako je on, může být pro vztah dost nepříjemné. Mnoho žen totiž na něj doráží a otevřeně ho balí, i když po jeho boku kráčí partnerka Tara Kingová, s níž randí od minulého roku.

„Už jsem si vyslechl pár věcí, musím říct. Neměl bych ale říkat přesně co. Nevadí mi to, pokud nejsem se svou přítelkyní a někdo mi nedává komplimenty, aby ji urazil. Lidé, kteří nerespektují city druhých lidí, mě pěkně štvou,“ přiznal Henry v rozhovoru pro Sunday Times Style.

Cavill si také myslí, že dnes převládá ve společnosti sexismus naruby. Kdyby dělník z ulice pokřikoval na ženu sexuální nabídky, bude to považováno za nepřijatelné chování. Ale když to samé ženy pokřikují po mužích, nikdo se ani neozve.

„Nemyslím si, že tu je nějaký dvojitý standard, víte. Chci říct, když po mně holka pokřikuje, ach, lásko, nechceš si vrznout, když procházím kolem, zajímalo by mě, jak by se cítila, kdyby to po ní pokřikoval zedník z ulice. Ačkoli samozřejmě já se necítím ohrožen fyzicky, což ona by se cítit mohla,“ dodal představitel Supermana.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související