Děti Roda Stewarta nemají luxus zadarmo: Tohle vše musí dělat pro kapesné!

Velikost textu: AAA

16. 3. 2016

Rocker Rod Stewart své děti nerozmazluje. Tedy finančně. Když chtějí kapesné, musejí si ho zasloužit. Nebo si na něj doslova vydělat aktivní pomocí v domácnosti. On ani manželka Penny Lancaster, s níž má pětiletého Aidena a desetiletého Alastaira, potomkům nekupují, o cokoli si řeknou.

„Ano, máme peníze. Pokud naši kluci řeknou, že chtějí to či ono, jsme v pozici dát jim, cokoli chtějí. Ale to není tak, jak věřím, že bychom měli děti učit životním hodnotám. Místo toho Rod a já řekneme: ‚No, budeš si to muset zapsat na seznam k narozeninám.‘ Snažím se být na děti přísná a musejí pomáhat v domácnosti, aby si zasloužily kapesné, které si šetří. Musejí pochopit, že náš životní styl není norma. Musejí vědět, že mají obrovské štěstí, a ony to vědí, protože jim to pořád říkám,“ tvrdí Lancaster.

V rozhovoru pro Daily Mirror také přiznala, že jednou ve vysokém stupni těhotenství potratila, naštěstí nedlouho poté počala a porodila Alastaira. Když se rozhodli pro druhého syna, musela prodělat třikrát umělé oplodnění.

„Umělé oplození je velmi drsné a nemyslím si, že bych to dokázala ještě jednou. Je to velmi náročné, fyzicky i emocionálně,“ dodala britská modelka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související