Mariah Carey je odporná čarodějnice, tvrdí její bratr

Velikost textu: AAA

15. 3. 2016

Morgan Carey nemá pro svou mladší sestru Mariah Carey hezká slova. Nazval ji přímo hnusnou čarodějnicí, protože nechá zemřít jejich sestru Alison a vůbec nic pro ni nehodlá udělat. Ačkoli se Mariah Careyová topí ve stovkách milionů dolarů, odmítla za svou sestru Alison zaplatit nemocniční výlohy ve výši několika tisíc dolarů.

„Zcela určitě utratí mnohem víc za žrádlo pro své psy, než by zaplatila za jistotu, že bude o její sestru řádně postaráno,“ uvedl Carey v rozhovoru pro deník The Sun.

HIV pozitivní Alison čeká na operaci mozku a páteře.

Tvoje sestra umírá a strádá a kde jsi ty? Myslíš si, že jsi tak úžasná, ale jsi čarodějnice… Mariah musí zakročit. Přiletěl jsem loni z Havaje, když Alison odpojili od dýchacího přístroje, myslel jsem, že umře. Ale moje sestra se ani neukázala v nemocnici. Alison se zoufale snaží kontaktovat s Mariah pořád dokola. Nikdy ale neodpoví,“ dodal Carey.

Morgan tvrdí, že mu sestra neodpovídá na emaily, nereagovala nijak na to, když jí psal, že jeho manželka potratila. A o zasnoubení s Jamesem Packerem se dozvěděl přes sociální média.

„Ani si nemyslím, že je Mariah do Jamese zamilovaná, ona miluje jen samu sebe. Je to ďábel. Vždycky byla taková. Ona je zamilovaná do svého prstenu za pět milionů liber,“ zlobil se Carey v rozhovoru pro The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související