Joey Fatone: V příští Řecké tlusté svatbě budu gay

Velikost textu: AAA

17. 3. 2016

Herec a zpěvák Joey Fatone prozradil, že se připravuje natáčení pokračování filmu Moje velká tlustá řecká svatba. A on se v ní opět objeví jako postava Angelo. Tentokráte bývalý člen skupiny *N Sync bude mít pletky s mužem a rodina se dozví, že je gay.

Herečka, která hraje moji sestru Nikki (Gia Carides) se mě zeptala, jestli jsem už četl scénář, a já jsem řekl: ‚Ne, zemřu?‘“ svěřil Fatone.

A když se pak do scénáře Nii Vardalos začetl, žasl. „Od Nii to byla velká pocta, že mi dala něco takového, protože ne mnoho lidí vnímá i nekomediální stránku mé postavy, a když musím předat něco takového, říct rodičům, že jsem gay, je to náročná věc,“ dodal Joey.

Inspiraci pro filmový coming out hledal u kamaráda.

„Jeden z mých nejlepších kamarádů prošel tímto přiznáním… Je to tvrdá situace, protože nevíte, co rodiče řeknou nebo udělají, a nechcete být odmítnutý. Tak jak se s tím vypořádat?“ vysvětlil Fatone.

Vardalos opět bude hrát hlavní hrdinku Toulu.

„Našich gay a lesbických bratrů a sester je deset procent, ne-li víc, v populaci. Když se mí bratranci přiznali, láska, které se jim dostalo, byla tak bezpodmínečná a intenzivní, že jsem si řekla, to je má šance vzkázat lidem něco o přijetí menšin,“ dodala Vardalos.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související