Kristen Stewart v Paříži: Vášnivá líbačka s holkou (FOTO)

Velikost textu: AAA

17. 3. 2016

Herečka Kristen Stewart nedávno přiznala, že odmítá svou sexuální orientaci definovat jednoznačně. Připojuje se ke Kinseyho teorii o fluiditě lidské sexuální orientace. A že nemá ráda jen muže, teď dokázala v Paříži. Vášnivě se tam líbala se svou novou přítelkyní.

O bývalé partnerce Roberta Pattinsona se spekulovalo, že žije se svou osobní asistentkou Aliciou Cargile. Jenže v Paříži spojila svá ústa s úplně jinou ženou. Je jí francouzská zpěvačka a herečka Soko alias Stephanie Sokolinská.

Kristen se o své sexuální orientaci bavila s magazínem Nylon loni v listopadu.

„Tak pátrejte na Googlu, neskrývám nic, pokud máte pocit, že se musíte definovat a jste schopni přesně definovat tyto parametry a že vás něco takového definuje, tak to udělejte. Ale já jsem herečka, člověče. Žiju v zatracené nejednoznačnosti tohoto života a moc se mi to líbí. Nemám pocit, že by to bylo upřímné, kdybych šla a řekla: ‚Přiznávám se (k jiné sexuální orientaci)!‘ Ne, dělám svou práci. Dokud se nerozhodnu, že založím nějakou nadaci, nebo že mám nějakou perspektivu či názor, který by lidé měli znát… Nemám. Jsem jen děcko, co točí filmy… Myslím, že za tři čtyři roky tu bude úplně nová generace lidí, kteří si nebudou myslet, že je nutné vyřešit jasně, zda jste homosexuální nebo heterosexuální,“ odpověděla časopisu pětadvacetiletá hvězda Twilight ságy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související