Madonna týrá své fanoušky!

Velikost textu: AAA

18. 3. 2016

Madonna riskuje popularitu. Už i její skalní fanoušci ji na sociálních sítích peskují za chování na posledním světovém turné. Stárnoucí popová hvězda ztrácí zbytky soudnosti a týrá své věrné příznivce nekonečným čekáním na začátek koncertu. V Brisbane přišla o tři hodiny a dvacet minut později oproti plánovanému zahájení. Jsi diva všech div, vzkázali jí Australané.

Popová královna bizarní chování z počátku tohoto roku připisuje osobním problémům. Její syn Rocco jí dal jasně najevo, jak je na ní citově závislý. V prosinci se sbalil a odjel žít do Londýna k otci. Od té doby ji neviděl a nekomunikuje s ní. Ona se snažila přivést ho k rozumu soudně, ale soudy vyhověly patnáctiletému chlapci.

Pořadatelé koncertu v Brisbane se hned v osm hodin večer fanouškům omluvili, že hvězda dorazí se zpožděním, až v 10.30. Jenže Madonna zahájila koncert v Brisbane Entertainment Centre až v 11.22.

Mnozí fanoušci před začátkem koncertu odešli, nic neviděli, ale museli běžet na poslední vlak,“ píše australský Courier Mail.

„Všichni nasraně odcházejí domů!“ objevuje se na Twitteru, kde zklamaní fanoušci vyjadřují zklamání ze zpěvaččina chování. „Nejhorší koncert mého života!“ píše další.

A stovky fanoušků z Brisbane žádají vrácení vstupného.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související