Adele ignoruje svého bratra. Co jí provedl tak hrozného?!

Velikost textu: AAA

23. 3. 2016

Když v roce 2013 začal Mark Evans prostřednictvím médií žadonit, aby s ním jeho slavná dcera Adele začala mluvit, vzkázala mu nepřímo – rovněž tiskem – že mu naplive do tváře. Loni na podzim však uvedla, že otci odpustila a udobřili se. Jenže to stejné nemůže říct její bratr Cameron. Mladšího sourozence totiž zpěvačka přehlíží a neviděli se už přes dva roky.

Dvacetiletý Cameron O’Sullivan si postěžoval, že ho sestra, s níž má společného otce, zmíněného Marka Evanse, zcela ignoruje. On zatím pobývá s matkou Sioban na jihu Walesu v městečku Llantwit Major.

Podle deníku The Sun studuje sportovní medicínu na univerzitě v Cardiffu. „Je to těžké, protože se vůbec nevídáme. Nejsme si vůbec blízcí, takže je to těžké. Mám blízko k její mámě Penny, ale to je vše. S Penny jsme v kontaktu po telefonu. Ale s Adele sotva kdy mluvím. Není mezi námi nic. Ona je tak zaneprázdněná, že si nejsme nijak blízcí. Mluvil jsem s ní jen chvíli,“ uvedl Cameron v rozhovoru pro list.

Nicméně na slavnou sestru nezanevřel a půjde na její koncert. I když mu neposlala lístky. „Ještě nevím, který termín si zvolíme, ale určitě půjdeme,“ tvrdí O’Sullivan.

S Adele se potkali v roce 2007 a strávili spolu delší čas. Ona o něm později prohlásila: „Vypadá jako moje dvojče, má stejné vlasy a všechno. Je to bizarní, když vyrůstáte v naprosto odlišném městě, a pak, když se vidíte, máte pocit, že jste spolu strávili celý život.“

Cameron před dvěma roky viděl také svého synovce Angela, jemuž jsou už tři. Otce Marka ignoruje stejně jako Adele.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související