Pamela Anderson v plavkách z Pobřežní hlídky. Akorát o 20 let starší!

Velikost textu: AAA

23. 3. 2016

Pamela Anderson odmítla nabídku objevit se ve filmu Pobřežní hlídka. Prý proto, že z ní chtějí dělat stařenu. Roli CJ Parker si tak užila aspoň při focení reklamy na spodní prádlo. A vypadá v ní jako plavčice z devadesátých let. Make-up a efekty jí ubraly dvacet roků.

Osmačtyřicetiletá matka dvou dospělých synů nafotila reklamu pro značku Missguided a válí se v ní po zemi jako plavčice v jednodílných červených plavkách.

Nikdy jsem si nepřipadala nádherná. Vždycky jsem se cítila jako podivné stvoření. Krása je pro mě vnitřní žár, není povrchní, je nadčasová a mystická,“ prohlásila po focení kolekce Anderson.

Zmíněné fotky jsou tak zřejmě jediné záběry, v nichž můžeme Pamelu opět vidět jako záchranářku z pobřeží. Do filmu, v němž hlavní role mají Zac Effron a Dwayne Johnson, se nehrne.

Zavolali mi a požádali mě, abych se připojila, ale ještě jsem se nerozhodla. Nevím. Nemám ráda předělávky televizních seriálů a tak nějak bych to chtěla nechat tak, jak to bylo a jak si mě všichni pamatují. Nevím, jestli se chci vrátit do Pobřežní hlídky a být tam stařena pracující někde za pultem,“ svěřila Pamela magazínu Harper’s Bazaar.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související