Bieber ruší VIP lístky s osobním setkáním s fanoušky. Duchovně mě to vysává a ničí, tvrdí

Velikost textu: AAA

24. 3. 2016

Zpěvák Justin Bieber si před pár dny na sociálních sítích stěžoval, že ho lidé nesnášejí proto, že je sám sebou. A teď se rozhodl ztrestat ty, kteří jsou mu nejoddanější. Skalní fanoušky, již si zakoupili VIP lístky v přepočtu za padesát tisíc. Tyto vstupenky jim měly zaručit osobní setkání s kanadskou hvězdou. Jenže ta prohlásila, že ji setkání se svými příznivci duchovně vysává a ničí natolik, že se pak potácí v depresích. A tak jednoduše pozdravy na koncertě zrušil. Peníze ale fanouškům se zakoupenými vstupenkami vrací.

„Hodlám zrušit osobní setkání a pozdravy. Užívám si setkání s úžasnými lidmi, ale nakonec se cítím tak vysátý a plný duchovní energie jiných lidí, že končím opravdu vymačkaný a nešťastný,“ začal Bieber poněkud nesmyslným protimluvem na Instagramu.

„Chci lidem dodávat úsměv a radost, ale ne na můj úkor, a vždy odcházím mentálně a emocionálně vyčerpaný až do stavu deprese. Tlak vyvíjený očekáváním lidí, s nimiž se setkávám, kteří čekají, jaký budu, je na mě moc, nezvládám to, je toho na mých ramenou příliš mnoho,“ dodal dvaadvacetiletý zpěvák.

Jeho tým pak upřesnil, že majitelé VIP vstupenek můžou požádat o vrácení peněz. Nebo čerpat jiné výhody.

„Nikdy jsem vás nechtěl zklamat, ale cítím, že bych vám měl raději poskytnout koncert a svá alba, jak jsem slíbil. Nemůžu ani říct, jak je mi to líto, a přeju si, aby to pro mě nebylo tak těžké. A chci zůstat ve zdravém psychickém nastavení, jak jsem, abych vám mohl poskytnout nejlepší koncert, jaký jste kdy viděli,“ píše dále zpěvák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související