Mick Jagger nenosí džíny. Konečně vysvětlil proč!

Velikost textu: AAA

31. 3. 2016

Zpěvák Mick Jagger prý není schopen fungovat v džínách. Proto je taky na něm nikdy nikdo neviděl. Riflovinu nesnáší a nechápe, jak jeho kolegové ze skupiny Rolling Stones dokážou v podobných kalhotách chodit a dokonce koncertovat. Podle Jaggera džíny příliš stahují.

„Keith (Richards) a všichni pořád nosí džíny. Nedokážu si představit, jak v džínách dokážete fungovat. Není v nich žádná volnost. Dnes lidé dokážou udělat spoustu úžasných věcí při nošení džínů. Ale já to nemám rád, příliš těsné, málo prostoru a není v nich příjemný pocit, když je horko. Nikdy jsem taky nenosil kožené kalhoty. Jako Jim Morrison, ten nosil kožené kalhoty. Jak to zvládáte?“ podivoval se dvaasedmdesátiletý rocker v rozhovoru pro magazín MOJO.

Jagger na Velký pátek koncertoval se svou skupinou na Kubě. V Havaně byli vůbec poprvé a historický moment to byl především pro Kubánce, kteří mohli na koncert přijít zadarmo. Akce se ale nelíbila papeži Františkovi, který chtěl Stony přemluvit, aby v den ukřižování Krista nezpívali. Leč marně.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související