George Clooney promluvil: Pravda o jeho krásné manželce!

Velikost textu: AAA

4. 4. 2016

Herec George Clooney o svém manželství s advokátkou Amal Clooney hovoří, jako by spolu strávili už třicet roků. Ačkoli je mladší partnerka velmi atraktivní a znají se něco málo přes dva roky, žádné jiskření a vášeň mezi nimi neprobíhá. Ne. Důležitější prý je přátelství. Na něm prý jejich manželství – zřejmě z rozumu – stojí.

„Máme velmi silné spojení a ona je výjimečná žena dělající úžasnou práci. Jsme oba oddaní a sdílíme jistý zájem o problémy jako krize s uprchlíky, ale co nás skutečně jako pár stmeluje, je fakt, že jsme dobří přátelé a užíváme si vzájemně společnost jeden druhého. Myslím, že mít stejné zájmy a podobné pohledy na svět je jedním ze základních věcí, díky nimž jsme spolu velmi šťastní,“ svěřil Clooney magazínu Hello!.

Čtyřiapadesátiletý Clooney ještě před třemi roky vylučoval jakýkoli pevný vztah, manželství a děti. Až potkal osmatřicetiletou Amal, ihned se vše změnilo. Svatba proběhla do roka po seznámení. Dvojice však spolu vypadá skutečně jako kamarádi, nikoli jako milenci. A George nikdy nedokáže při hovoru o Amal aspoň zahrát zamilovaného. Nakonec o hollywoodském herci se povídá, že manželstvím skrývá svoji lásku k mužům.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související