Hugh Jackman má jediný slogan na každý den. Jaký?

Velikost textu: AAA

4. 4. 2016

Herec Hugh Jackman si pro každý den v životě vytvořil vlastní imperativ. Ten mu prý bubnuje hlavou a je jím jednoduchý slogan: „Šťastná manželka!“ Prý mu to zaručuje šťastný život. Australská hvězda slaví letos dvacáté výročí svatby a tvrdí, že dvě dekády života s Deborrou-Lee Furness byly díky jeho mantře skutečně šťastné.

„Nejdůležitější věcí číslo jedna, která mi v hlavě bubnuje každý den, je tato. Šťastná manželka, šťastný život. To je můj slogan. A už budeme slavit dvacáté výročí,“ přiznal sedmačtyřicetiletý představitel svalovce Wolverina.

Hugh potkal o třináct let starší manželku na natáčení seriálu Correlli v roce 1995. O rok později se vzali. A po řadě potratů prý nakonec adoptovali dnes už patnáctiletého Oscara a desetiletou Avu.

„Je to lepší a lepší, můžu upřímně říct. Ona je největší věc, která se mi v životě přihodila,“ svěřil Jackman v rozhovoru s Ellen DeGeneres.

Hugh strávil Velikonoce s rodinou v Sydney. Vyrazili na Bondi Beach, kde pomohl zachránit tonoucí. A svědci tvrdí, že se choval jako skutečný hrdina. Nečekal žádný vděk a poté, co pomohl plavcům z vln, plaše zmizel a šel si po svých.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související