Zpěvačka Cherly Cole je prý nevěrná lhářka: Drsná slova exmanžela!

Velikost textu: AAA

19. 4. 2016

Restauratér Jean-Bernard Fernandez-Versini se prý nestačí divit. Když ho prý totiž lživě napadala média v době, kdy byli s manželkou Cheryl Cole spolu, nikdy se ho nezastala. Teď ale vyšlo najevo, že ho podváděla s mladičkým zpěvákem Liamem Paynem, ještě když spolu žili. A najednou se údajně začala hlasitě veřejně hájit. Podle francouzského podnikatele jí totiž nevoní pravda.

„Celé měsíce se mě noviny, zdroje, právníci, PR agenti, manažeři a další snažili znemožnit. Slyšel jsem tolik lží o mně, své rodině a své situaci… Nikdy jsem neviděl nikoho přijít a hájit mě vyslovením pravdy. Hádám, že to nebylo v jejich zájmu. A najednou, když odnikud vyšla pravda najevo, protože pravda vždy vyjde najevo, určití lidé, kteří moc rádi opakovali, že nekomentují svůj soukromý život, si nemůžou pomoct, ale musejí se obhajovat, což se mi zdá ještě podivnější,“ napsal Fernandez-Versini na Instagramu v přímém útoku na svou bývalou, která teď žije v Los Angeles a Paynem.

Cheryl prý začala randit s Liamem už v říjnu minulého roku, dva měsíce před tím, než oficiálně požádala o ukončení manželství. „Informace Jeana Bernarda o tom, kdy Cheryl začala randit s Liamem, jsou nepravdivé,“ uvedl zpěvaččin mluvčí.

Cole si Fernandeze-Versiniho brala v červenci 2014. Loni to mezi nimi začalo skřípat a už v srpnu minulého roku prý začali hovořit o rozchodu. Oficiálně oznámili konec manželství před Vánocemi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související