Susan Sarandon: Celý život dělám ve vztazích vše špatně

Velikost textu: AAA

20. 4. 2016

Herečka Susan Sarandon si prý ve svých devětašedesáti uvědomila, že ve vztazích dělá všechno špatně. Proto jí také žádný nevydržel na celý život. Nejdéle vydržela s Timem Robbinsem, s nímž se rozešla v roce 2009 po jednadvaceti letech. Hvězda filmu Thelma & Louise tvrdí, že ve vztahu o druhé příliš pečuje a nedělá to dobrotu.

„Věc, která mi ve vztahu chybí, je prostě být jen zamilovaná. Umím se rozhodně identifikovat se svou postavou Marnie, protože moc ráda dělám drobnosti pro druhé, s nimiž žiju, nebo jim píšu malé poznámky. Všechny ty věci, které nejsou vůbec skvělé, které se neočekávají, že budete dělat, když si chcete udržet chlapa, tak já je právě dělám,“ svěřila Susan v rozhovoru pro magazín Vulture.

Sarandon se loni rozešla s Jonathanem Bricklinem. Před ním chodila s mužem mladším o jednatřicet roků. A před Robbinsem byla vdaná v letech 1967 až 1979 za Chrise Sarandona. Dceru Evu má s bývalým partnerem, filmařem Frankem Amurrim.

„Někdo mi dal knihu, která se jmenovala Proč muži milují mrchy. Já si řekla, páni, dělala jsem celý život všechno špatně. Byla jsem tak přímá, rozhodně jsem mluvila pořád o všech svých potřebách, za vše se omlouvala. Jo, moc o druhé pečuju,“ dodala hvězda.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související