Susan Boyle vyvedla z letiště policie. Zase hysterčila

Velikost textu: AAA

28. 4. 2016

Zpěvačka Susan Boyle neprožívá letos na jaře dobré období. Psychicky nedobře nese cestování letadly. A tak nedlouho poté, co ztropila povyk na letišti v Severním Irsku, vyvolala rozruch na hlavním londýnském letišti v Heathrow, odkud ji dokonce musela odvádět policie. Skotská pěnice se začala hystericky hádat se zaměstnankyní aerolinek British Airways.

Pětapadesátiletou hvězdu soutěže Británie má talent 2009 odvedli policisté z čekárny letecké společnosti British Airways v pondělí po poledni.

„Vypadala velmi zmateně a křičela: ‚Neudělala jsem nic špatného. Neudělala jsem nic špatného.‘ Pořád to opakovala. Byl tam veliký dav lidí a všichni ji sledovali. Policisté vypadali docela vystrašeně, jak tam vyváděla. Nakonec ji odvedli pryč,“ píše deník The Sun citující očitého svědka.

„Policie byla přivolána kolem 13.20 v pondělí 25. dubna do čekárny Terminálu 5 v Heathrow kvůli hlášení o vystresované ženě. Policisté přijeli a promluvili se ženou kvůli obavám o její zdraví a pohodu,“ uvedl mluvčí londýnské metropolitní policie v rozhovoru pro deník The Mail.

Zpěvaččin mluvčí přiznal, že hvězda prodělala nervový otřes, ale už se zotavuje doma v Glasgowě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související