Josh Hartnett jako táta: Čeho nejvíc lituje?!

Velikost textu: AAA

2. 5. 2016

Herec Josh Hartnett nevěřil, že mu otcovství tak zásadně změní život. Především proto, že ho přestalo zaměstnávat jen vlastní ego a kariéra. Díky dceři prý získal zcela novou perspektivu a dnes lituje toho, že se nestal rodičem už mnohem dřív. Sedmatřicetiletá hollywoodská hvězda je ale vděčná za každý den se svým prvorozeným potomkem.

„Mé oči patří jen jí. Je dokonalá v každém směru. Všechno má díky ní naprosto novou perspektivu, samozřejmě. Chci říct, vaše ego se rozpustí, když máte miminko. Vaše srdce jaksi odejde z těla a dovolíte mu, aby se chvíli potulovalo kolem s někým dalším. Je to děsivé, ale je to nádherné. Miluju to víc než cokoli jiného. Přeju si, abych začal s dětmi dříve. Ale jsem tak vděčný, že vychovávám právě ji,“ svěřil Josh v televizním interview s Kelly Ripovou a Michaelem Strahanem.

Hartnettovi prvního potomka porodila přítelkyně Tamsin Egertonová.

„Kvůli ní se musí také změnit perspektiva nahlížení na práci. Dříve jsem býval trochu moc úzkostný s ohledem na to, na čem pracuji, protože jsem se obával, jak se má kariéra bude vyvíjet. Ale teď s ní to beru prostě tak, že jen musím pracovat,“ dodal Josh.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související