Samantha ze Sexu ve městě: Kvůli divokému sexu jsem skoro nespala

Velikost textu: AAA

2. 5. 2016

Herečka Kim Cattrall vypadala jako sexuálně náruživá majitelka PR agentury Samantha Jones tak věrohodně, že jí postavu jedné z hvězd seriálu Sex ve městě už nikdo neodpáře. Jenže když podobný životní styl rodačka z Liverpoolu zkusila v reálném životě, trpěla nespavostí.

Kim loni vystupovala v Londýně v divadelní hře. A celý podzim prý koukala do stropu a přemýšlela. „Nevychodila jsem univerzitu a nemám děti, nemám manžela… Jsem vinna a jsem sama… Dostala jsem se tam, kde jsem, protože jsem stále šu*atelná… Děsím se toho, že mě nepřijmou nebo nebudou mít rádi, protože jsem silná žena… Nemám dost talentu, jen jsem měla štěstí,“ vyjmenovala kanadská hvězda v rozhovoru pro BBC Radio 4 několik ze svých mnoha obav, které jí při nespavosti trápily mozek.

Nakonec jí lékař nařídil, aby kvůli insomnii přestala hrát v divadle. Po návratu do New Yorku jí psycholožka nařídila, aby omezila také divoký sexuální život.

„Zjistila jsem, že když bych umřela, že je to jedno. Bát se smrti je kolosální ztráta času, protože víte co? Ani bych netušila, že jsem mrtvá. A to mě nějak divně uklidňuje,“ dodala herečka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související