Woody Harrelson je zklamaný. Zamítli jeho žádost na prodejnu s marihuanou

Velikost textu: AAA

3. 5. 2016

Herec Woody Harrelson byl přesvědčen, že ještě letos začne podnikat v distribuci marihuany a výrobků z ní. Tuto možnost osmi podnikatelům nabídl americký stát Havaj. Člen USA nakonec dostal šestašedesát žádostí o licenci, ale osmapadesát z nich musel odmítnout. Jedním z nich je také čtyřiapadesátiletý hollywoodský idol. Dlouholetý vegan Woody je rozhodnutím úředníků velmi zklamaný.

Osm šťastlivců, mezi něž Harrelson nepatří, si teď může otevřít na čtyřech havajských ostrovech výdejny marihuany, kam si pro ni budou na předpis chodit pacienti. Na ostrově Oahu, kde leží hlavní město Honolulu, budou otevřeny tři výdejny, na Velkém ostrově dvě, stejně tak na ostrově Maui a jedna na ostrově Kauai.

Woody má na ostrově Maui jeden ze svých domovů. Kouření marihuany bylo přitom v této části světa legalizováno už před šestnácti roky. Ovšem dosud zákony neumožňovaly prodej a distribuci léčivého konopí.

Harrelson chtěl obchod s marihuanou otevřít v rámci své firmy Simple Organic Living. Ačkoli splňoval podmínky – pět let rezidentury na Havaji, milion dolarů v hotovosti a sto tisíc dolarů v pokladně obchodu – byla jeho žádost přesto zamítnuta.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související