Kate napodobuje princeznu Dianu: Stejné fotky na stejných místech!

Velikost textu: AAA

2. 5. 2016

Vévodkyně Kate se poprvé jako modelka objevila na obálce módního časopisu Vogue. Stejně jako její tragicky zesnulá tchýně princezna Diana, která se na titulní stránce objevila opakovaně. Další členové královské rodiny včetně královny se objevili v magazínu, ale nikdy ne na titulní straně.

„Vogue je od roku 1916 předním mistrem v britském portrétování. Vévodkyni potěšilo, že se může podílet na oslavách 100. výročí instituce, která byla základnou pro některé nejznámější fotografy v historii této země. Je neuvěřitelně vděčná týmu Vogue a Národní portrétní galerie, že ji požádali o účast. Ráda by poděkovala Joshi Olinsovi, s nímž byla radost pracovat. Vévodkyně dosud nikdy neabsolvovala takovéto focení,“ sdělila mluvčí Kate s tím, že snímky byly pořízeny na venkově v Norfolku.

Není to přitom poprvé, co se Kate nechává fotit stejně jako milovaná Diana. Před pár týdny zakončila Kate svou cestu po Indii a Bhútánu návštěvou pomníku Tádž Mahal. Místa, kde před 24 lety vznikla nejslavnější fotografie princezny Diany, jak osamocená sedí na lavičce. Dala tehdy světu jasně najevo, že její manželství s princem Charlesem je definitivně u konce. Kate se ale narozdíl od Diany nechala zvěčnit po boku svého milovaného manžela.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související