Bieber rozzuřil ochránce. Na otcových zásnubách pózoval s drezírovaným tygrem

Velikost textu: AAA

5. 5. 2016

Zpěvák Justin Bieber rozzuřil organizaci PETA. Ochránce přírody pobouřil snímek, na němž mladý Kanaďan pózuje s tygrem připoutaným na obojku. Jedná se o drezírovaného bengálského tygr, jehož si na svou zásnubní party nechal dovézt Justinův otec Jeremy.

Bieber přiletěl do Toronta na otcovy zásnuby o víkendu, během něhož neměl zrovna žádný koncert svého světového turné, s nímž objíždí celý svět. Jeremy Bieber pozval syna na svou zásnubní party. O ruku požádal svou přítelkyni Chelsey Rebel, která se brzy stane zpěvákovou nevlastní matkou.

„Justin Bieber má veliké štěstí, že mu tento stresovaný tygr žijící v zajetí neroztrhl krk. Tygři používaní pro focení jsou nejčastěji odtrženi od svých matek hned po narození, a kupříkladu v Zoo Bownmanville viděli jednoho tygra, jak ho bičují nejméně sedmnáctkrát, dokud si to zvíře nelehlo na záda v naprosté podřízenosti a strachu. Proto PETA všechny vyzývá, aby zůstali dál od těchto zvířat, která jsou kvůli focení týrána, také vyzýváme Justina, aby slíbil, že tohle bylo naposledy, kdy něco podobného osobně podpořil,“ uvedl mluvčí organizace PETA.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související