Návrat skupiny One Direction nehrozí. Tihle dva spolu nemluví

Velikost textu: AAA

4. 5. 2016

Skupina One Direction na konci loňského léta oznámila, že si dává pauzu. Čtveřice Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne a Niall Horan fanouškům ale slibovala, že se do roka vrátí. Kluci si chtěli dát čas na sólové projekty, aby u nikoho z nich nehrozil podobný útěk, jaký předvedl před rokem Zayn Malik. Jenže pauzu bude mít britská formace zřejmě dlouho. Harry Styles a Louis Tomlinson se pohádali a odmítají spolu byť promluvit, natož se osobně potkat.

„Skupina se nebude vracet ještě minimálně rok nebo dva. Fanoušci doufali, že oznámí návrat do dvanácti měsíců… Všichni čtyři si ale náramně užívají sólovou svobodu,“ píše deník The Star.

Čtyřiadvacetiletý Louis se odstěhoval do Los Angeles a stará se tam o svého prvorozeného syna Freddieho. Na konci minulého roku se prý navíc pohádal s Harrym mladším o dva roky a odmítá s ním byť promluvit.

Dvaadvacetiletý Liam začal veřejně prožívat svůj vztah s Cheryl Fernandez-Versini a také pobývá především v Los Angeles.

Harry se odklonil od pěvecké dráhy a přijal roli v hollywoodském filmu Dunkirk, v němž se objeví po boku Toma Hardyho a Cilliana Murphyho. Stylesův losangeleský agent Jeffrey Azamoff navíc počítá s tříletým kontraktem v Hollywoodu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související