Muž žaluje Biebera o 100 tisíc dolarů kvůli rozmlácenému telefonu

Velikost textu: AAA

5. 5. 2016

Není žádnou novinou, že má Justin Bieber problémy se sebeovládáním. Texasan Robert Earl Morgan je jedním z těch, kdo na zlobu dvaadvacetiletého Kanaďana doplatil osobně. Když se pokusil v baru v Houstonu zpěváka natáčet, jak do sebe lije na ex pivo, netušil, co bude následovat. Bieber po něm skočil, telefon mu vytrhl z ruky a rozmlátil ho o zeď na kousky. Morgan teď zpěváka žaluje o sto tisíc dolarů jako náhradu škody.

Ne, že by přístroj sám o sobě měl takovou hodnotu, ale Morgan v žalobě uvádí, že oné noci v nočním klubu Cle v Houstonu přišel o pět tisíc fotografií a videí, které nelze jednoduše nahradit. Krom jiného prý navždy ztratil unikátní snímky z oslavy stých narozenin své babičky. Dále přišel o obchodní kontakty a záběry z cest po světě.

Justin zažívá opět období, kdy se na něj lepí smůla a píše s o něm hlavně negativně. Může si ale za to sám především svým chováním. Velkou nevoli vyvolal tím, když se krátce po smrti zpěváka Prince chvástal, že je věštím umělcem, než byl on.

A magazín Rolling Stone se teď Bieberovi trochu pomstil, když vytáhl rozhovor z roku 2014, který s Princem udělal. V něm totiž zpěvák hovoří o tom, že je Justin víc slavnou osobností než skutečným talentem.

„Snažíte se najít nejdříve osobnost, ujistit všechny, že ji máte v sobě uzavřenou. A tohle se dělá snáze, když vyvoláte skandál nebo máte reality show nebo soukromé porno. A oni to umějí docela dobře. Dostávají dnes za styl ulice Justina Biebera,“ prohlásil Prince.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související