Joan Collins v 82 letech: Nepolevím. Proč? Člověk poleví, a umře

Velikost textu: AAA

5. 5. 2016

Herečka Joan Collins pracuje v showbyznysu už šedesát roků. A přestože má za sebou dvaaosmdesáté narozeniny, nehodlá nijak polevovat a neplánuje odchod na odpočinek. Protože když prý člověk poleví, tak pak umře. A ona chce žít ještě dlouho. Devadesátka je podle ní dnes to, co u jejích rodičů byla sedmdesátka.

Hvězda seriálu Dynastie přišla do pořadu Good Morning Britain a na otázku, zda plánuje zvolnění svého pracovního nasazení, odpověděla: „Ne, proč? Zpomalíte, a umřete, drahoušku! Vážně, lidé, kteří odejdou na penzi po šedesátce, tak žijí už jenom další dva roky. Můj bratr mi to tak řekl! Takže jsem se rozhodla, že budu pracovat tak dlouho, dokud budu moct. Kromě toho, sedmdesátka je nově padesátka a osmdesátka… Královně jsem řekla, no, ve skutečnosti neřekla, řekla jsem Jerrymu Lewisovi, devadesátka je nová sedmdesátka!“

Slavná herečka loni v září přišla o milovanou sestru Jackie, která podlehla rakovině prsu. Smrt mladšího sourozence Joan velmi zasáhla.

„Je to velmi těžké. Když zemřela, řekla jsem Percymu (manželovi), nemyslím, že dokážu nadále žít v Kalifornii. Myslím, že to tu musíme prodat a jít na Miami nebo někam… A je to pro nás velmi těžké, pro mého bratra a holky, ale máme na ni nádherné vzpomínky, po celém domě jsou její obrázky. Chybí mi, chybí mi Jackie,“ dodala Collins.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související