Manželství nastavilo Cameron Diaz zrcadlo, které by nejraději neviděla

Velikost textu: AAA

9. 5. 2016

Herečka Cameron Diaz dlouho odmítala manželství. Věřila, že tato instituce není pro ni. A také do svých čtyřiceti nepotkala muže, s nímž by si dokázala představit, že něco podobného může fungovat. Pak ale potkala Benjiho Maddena a celý svět se jí obrátil vzhůru nohama. Zasnoubila se s ním a za pár měsíců poté si ho i vzala. Po roce a půl v manželství přiznává, že jí Benji nastavil zrcadlo a pohled do něj, který by nejraději neviděla.

„Někdo se mě ptal, co je pro mě na manželství to nejlepší? A já jsem řekla, že jsem se o sobě hodně naučila. A nevěděla jsem to o sobě. Nevěděla bych to nikdy o sobě, kdyby mi to manžel nepomohl objevit. A oni se zeptali, co je tedy to nejhorší na manželství. Já jsem odpověděla, no, dozvěděla jsem se o sobě všechny věci, které bych nejraději o sobě vůbec nevěděla. A nevěděla bych je, kdybych se nevdala. Takže je to dvojsečná zbraň,“ přiznala Cameron v talk show s Ellen DeGeneres.

O šest let mladší hudebník si vzal hollywoodskou hvězdu jen sedmnáct dní poté, co ji požádal o ruku. Chodili spolu něco přes půl roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související