Kylie Minogue nechce plešouna: Přítel musel před svatbou na transplantaci vlasů

Velikost textu: AAA

10. 5. 2016

Krasavec Joshua Sasse se v posledních týdnech na veřejnosti ukazuje zásadně s čepicí či jinou pokrývkou hlavy. I když má teprve devětadvacet let, vlasy mu výrazně ustoupily dozadu. Mladý britský herec ale nezakrývá řídký porost temene. Na svatebních fotkách se snoubenkou Kylie Minogueovou chce mít bohatou kštici, a tak musel na transplantaci. Ta ho vyšla v přepočtu na téměř dvě stě tisíc korun. A ona je důvodem, proč nevyjde ven bez zakryté hlavy.

Joshua se rozhodl zahalit i 21. dubna v Los Angeles, kde už bylo poměrně horko, zvolil šálový turban. Jednak proto, že po transplantaci musí vlasové cibulky chránit, ale také kvůli tomu, že zatím nemá dost dlouhé vlasy, aby to vypadalo esteticky.

„Joshua nedávno prodělal proceduru, v čemž ho plně podporuje Kylie. Může to být překvapující, protože nevypadal, že bude plešatý. Ale vlasy mu začaly řídnout a týkalo se to jeho sebevědomí, tak se rozhodl to podstoupit. Nevnímá to jako něco zásadního, ale vědí o tom jen nejbližší přátelé,“ píše deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související