Princ Harry: Nebaví mě sedět doma na prdeli

Velikost textu: AAA

10. 5. 2016

Princ Harry v posledních dnech pobýval na Floridě, kde zahájil druhý ročník svých her pro zraněné válečné veterány zvaných Invictus. Právě podobné charitativní činnosti teď naplňují život mladšího ze synů princezny Diany nejvíce. Po desetileté službě v britské armádě je ale Harry oficiálně bez stálého zaměstnání. Nicméně jak sám říká, na šlechtice poněkud vulgárně, nebaví ho sedět doma na prdeli.

„Je tady spousta lidí, která nás, mladší generaci monarchie, vnímá tak, že nám říká, no, měl jsi práci, tak proč si nenajdeš jinou? Přemýšlel jsem nad hledáním práce dlouho a tvrdě. Deset let jsem sloužil v armádě, nejlepší práce na světě. Chtěl jsem v tomto smyslu mít pro společnost hodnotu,“ prohlásil Harry v rozhovoru pro The Sun. Jenže najít vhodnou pozici se mu nedařilo, takže ho veřejně kritizovali, že se příliš poflakuje.

„Já ale nemám žádné uspokojení z toho, když sedím doma na prdeli… Realitou ale je, že většina oblastí, na niž jsem se díval… prostě nemůže fungovat. Některé pozice pro mě nepřipadají ani v úvahu, bohužel,“ postěžoval si Harry s tím, že jako syn budoucího krále mnoho povolání ani nesmí vykonávat.

Slavný zrzek má vůbec stěžovací období. Fňuká nad kdečím. Třeba také nad tím, že nemůže mít řádný vztah, protože nikdo nevydrží mediální štvanici, která ho provází.

„Pokud nebo když si najdu přítelkyni, budu se snažit na maximum… abych zajistil, že se oba dostaneme do bodu, v němž se budeme spolu cítit skvěle, než dojde k té masivní invazi do našeho soukromí, která je nevyhnutelná… Abych byl upřímný, v poslední době jsem neměl mnoho šancí někoho potkat. V tuto chvíli se zaměřuji hlavně na práci. Ale pokud mi někdo vstoupí do života, bude to absolutně fantastické,“ dodal Harry.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související